*** מקבלת באזור השרון ***


אני תרי.

אני אמא יחידנית מבחירה לתאומות בכיתה ב’ שהן פאר היצירה שלי.

בחרתי להקים משפחה בדרכי מבלי לדעת יותר מדי על ההורות היחידנית ומה היא דורשת והנה זכיתי להקים משפחה ויש לי תאומות שהן המורות שלי, כי בזכותן ודרכן אני לא מפסיקה ללמוד ולהתפתח.

אני מדריכת הורים בשיטת בשביל ההורות מתמחה בהורות יחידנית ובתאומים – מלמדת איך לחיות באיזון, שמחה ועוצמה בהורות המורכבת הזו. אני מדריכה/מלווה נשים מהשלב שהן שוקלות הורות יחידנית ועד ההורות בכלל. אני חיה את מה שאני אומרת. אני נהנית מכל רגע עם הבנות שלי. כן יש רגעים קשים… בוודאי… אבל הכל רגעים רגעים.
אני מגדלת שתי בנות עצמאיות ביותר לגילן. אני מתמודדת עם גידולן לבד. אבל יודעת לבקש עזרה. לא מתביישת להגיד כשקשה לי וצריכה עזרה. אני פתוחה לשמוע כל מה שיש לאנשים מסיבי להגיד לי, אבל לוקחת רק מה שמתאים לי ולמשפחה שלי.

מה חשוב לי?

בנוסף להכשרתי כמדריכת הורים בשיטת בשביל ההורות אני בוגרת קורסים אימון אישי ואימון מתבגרים במכון אדלר ועוד קורסים להתפתחות הילדים ומתבגרים במכון.
אני מנחת קבוצות ומדריכת הורים לתאומים מבית ורד בן פורת.

בחרתי לשלב בין עבודתי בתחום ההייטק בבוקר והדרכת הורים בכל זמן אחר כי אני מרגישה שליחות לעזור לאימהות כמוני שמרגישות קצת מבולבלות, אבודות, בודדות, מפוחדות. אם את מרגישה קצת מאלה – קשה לך ואת רוצה להתרומם ולהגיש אחרת אל אף ההורות המאתגרת אני כאן בשבילך.

מוזמנת להיפגש איתי אחת על אחת או לדבר בטלפון בשיחת קולית או בווידאו.

שלך,

תרי 054-3434445

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *