אוהבת לעבוד עם
ילדים ונוער?

מרגישה שאת יודעת להגיע אליהם, והם מתחברים אליך? מאמינה שכל ילד יכול להביא את היכולות שלו לידי מימוש בדרכים שונות, רק צריך שמישהו יכוון אותו בדרך?

בואי ללמוד איך לעזור לילדים ונוער להיות מחוברים לעצמם ולחוזקותיהם, ולהכיר ביכולותיהם בעולם של רשתות חברתיות.

קורס הכשרה לאימון רגשי עבור ילדים ובני נוער על פי שיטת A-SPC

A-awareness S-strategy P-practice C-choice

ייחודיות השיטה

הפוקוס הוא על למידת קבלה.

ללמד את הילד/נער להשקיע אנרגיה בקבלת הדברים שקורים לו, לזהות את הכוחות הטמונים בו ובכך תתפתח צמיחה.

ההכשרה מבוססת על מדעי המוח והקוגניציה, NLP, אימון, פסיכולוגיה חיובית, מיינדפולנס ותיאוריות רוחניות. הקורס מעשי וממוקד בדרך אימונית והתבוננות פנימה.

מטרת השיטה

ללמד את הילד כיצד להתמודד עם חוויה רגשית לא נעימה באמצעות כלים. הרעיון המרכזי הוא לא לשנות את החוויה הרגשית אלא לקבל אותה!

מחקרים בעולם הרגש והמוח מלמדים כי מתוך קבלה, הכלה ושהייה בחוויה הרגשית קמה יכולת הבחירה. למעט מקרי השרדות, הלמידה המהותית היא קבלה. 

על המרצות ומיסדות השיטה

ליאת רוקח זמרוני

MA יועצת משפחתית מגשרת סופרת ומרצה, בעלים של בשביל ההורות בית ספר להדרכת הורים והכשרת אנשי מקצוע בתחום ההורות והמשפחה, מחברת הספר הבין לאומי אומנות ההורות, מתמחה בהכנת ילדים לחיים במאה ה 21, מלווה צוותי חינוך ומכשירה נשות מקצוע בקורס מוכר לשבתון.

מספרים על ליאת

חיים. כ.
קרא עוד
רציתי לעדכן אותך, אני בסוף השיעור השני. גמעתי כל מילה גם כשהיה מדובר בשיחת הכרות אני מרגיש שבחרתי נכון בדרך ובאדם מאחורי הדרך. את מעבירה את עצמך דרך כל אמצעי וההרגשה היא שדיברת אליי ועליי הרבה דברים שעשיתי עם ביתי קיבלתי להם שם ואת הכוונה מאחורי המעשים. התחברתי חזק.
חג שמח ותודה
ליאת. א.
קרא עוד
אני רוצה להגיד לך שחששתי מקורס און ליין, אבל את מרתקת וממש כיף לשמוע אותך ואת התכנים שלך.
יפעת. ה.
קרא עוד
היום סיימתי את שיעור 8, וואו, אני רוצה להודות לליאת על קורס כל כך יישומי, מלמד, מרפא, מדריך... וגורם לי אישית להיות אמא יותר טובה, קשובה, יותר מבינה... תודה על הדוגמאות שמדייקות לי בדיוק מה אני צריכה לעשות בסיטואציות שונות= בשביל אילו מצבור של מתנות . ולאחר צפייה הבנתי שההתקף בכי עליו שאלתי... בעצם הבהיר לי שיש לי ילד שואב יום מבורך
הקודם
הבא

ד"ר רותם בן חור

ד”ר למדעי המוח והקוגניציה מתמחה בשינוי תודעה ופיתוח אישי ורגשי למבוגרים, נערים וילדים.
בעלת נסיון עשיר בקליניקה פרטנית ובהנחיית קבוצות בארגונים ולמגזר הפרטי.

מספרים על רותם

שני. ע.
קרא עוד
רותם אני ממש רוצה להודות לך. את היית מאוד קשובה לאורך התהליך. נתת לי מרחב נטול שיפוטיות ומלא באהבה שלא ידעתי כמה הייתי צריכה אותו עד שקיבלתי אותו אצלך. עברת כל תחנה במסע שלי, פירקת את החוויה לרגשות ומחשבות ועשית לי סדר ברצונות שלי. מצאתי את עצמי פתאום מסוגלת ל"זרום עם החיים" וכשיש תקלה ידעתי איך לטפל בה ולהתמודד איתה. רותם את הענקת לי מתנה ענקית. את עצמי. תודה לך על זה
דנה. מ.
קרא עוד
רותם יקרה, אני חייבת לעצור ולכתוב לך שהדרך איתך היא משהו שקשה להסביר במילים. הצלחתי להבין את מקור הפחדים שלי ולמצוא בעצמי את הדרכים להתמודד איתם. הכלים שאת נותנת לי בקורס משמשים אותי ברמה היום יומית גם בבית וגם בעבודה. אני מרגישה שאני סוף סוף מחוברת לעצמי ושאני יכולה לממש את מה שאני רוצה בחיים. מחכה לשיעור הבא
שרון ואורן . ב.
קרא עוד
רותם, אני רוצה להודות לך בשמי ובשם כל המשפחה. היה לנו מאוד קשה בבית עד שהבאנו את יהלי (שם בדוי) לפגישות איתך. מפגישה לפגישה ראינו את הילדה בטוחה יותר, שמחה יותר. הליווי שקיבלנו ממך כהורים במהלך הדרך תרם לכל בני הבית ולא רק ביחסים שלנו איתה. השיפור שלה ניכר גם בבית הספר וגם בבית.
הקודם
הבא

מה עוד חשוב לדעת

מועד פתיחת הקורס: 1.12.20

הקורס יתקיים בימי שלישי בין השעות: 18:00-21:00
למשך 9 חודשים.

מתכונת הקורס:

הקורס הינו קורס משולב – היברידי.
חלק מהשיעורים מוקלטים בוידאו,
וחלקם מתקיימים בשידור חי עם המנחות.
הקורס כולל סטאז, בליווי המנחות.

עלות הקורס:

10,500 ש”ח
עלות במכירה מוקדמת (עד 3 שבועות לפני מועד הפתיחה): 9200 ש”ח

הקורס בחסות אקדמית של מכללת ספיר,
מבית בשביל ההורות

בואי הצטרפי אלינו כדי להגשים את החלום שלך!

© כל הזכויות שמורות לבשביל ההורות ואומנות התודעה. ליאת רוקח זמרוני: 077-9972089, https://2-parents.co.il, ד״ר רותם בן חור: 050-3223133

Call Now Button
X