חזון

בכל בית ידברו ויחיו את שפת "בשביל ההורות" - שפה מעצימה המתמקדת בראיית החוזקות של כל הורה וילד. הורים ישתמשו בעקרונות השיטה כמגדלור מכוון, הממלא את ליבם תקווה. הם יתמקדו בטוב שבהורות שלהם, יפנצטו את רגעי האושר בכל מצב ויתחברו לחוזקותיהם גם ברגעים קשים. ילדי הדור החדש יהיו בטוחים בעצמם, מחוברים לרצונות ולשאיפות שלהם וירכשו כישורי חיים בדרך למימוש הפוטנציאל הטמון בהם. "בשביל ההורות" תפתח מוצרים נוספים, נגישים ופשוטים, שיקנו כלים להעצמה, לחיוביות ולהגשמה כדרך חיים.

ערכים

אומץ

כל תהליך בשיטת "בשביל ההורות" מתחיל באומץ – האומץ להתחבר לכל רגש, מחשבה ותחושה – להביט במציאות בעיניים פקוחות ולהעז לרצות, לשנות ולהגשים.

מימוש והגשמה

אצלנו ב"בשביל ההורות" מאמינים שלכל אדם – הורה וילד, יש חוזקות ייחודיות. הכלים שלנו עוזרים להורים ולילדים לאתר את החוזקות, להתחבר אליהן ולפעול מתוכן כדי לממש את הפוטנציאל.

נתינה

הנתינה היא "בילד-אין" בשיטת "בשביל ההורות". כשאנחנו נותנים אנחנו מרחיבים את מעגל ההשפעה שלנו, משנים את חייהם של משפחות שלמות לדורותיהן ומגדילים את הטוב בעולם.

מקצועיות

ב"בשביל ההורות" אנחנו שואפים למקצועיות ללא פשרות, הנקנית בלמידה מתמדת רב-תחומית, בחינה עצמית מעמיקה והתמחות מקצועית ארוכת טווח.

משפחתיות

שיטת בשביל ההורות מעצימה את המשפחה ומתייחסת אליה כמצע למימוש הפוטנציאל וכקן עוטף, קשוב ומברר, המאפשר עצמאות, נטילת אחריות ומימוש עצמי.

אנושיות

שיטת "בשביל ההורות" מתייחסת לכל אדם כאל מכלול ונותנת מקום לכל רגש, מחשבה ותחושה שעולים בתהליכי ההכשרה, הליווי וההדרכה. הדרך לחיים מלאים טמונה ביכולת להכיר באנושיותנו על כל צדדיה.

תקווה

"בשביל ההורות" היא שיטה שנותנת תקווה לכל הורה בכל שכבות האוכלוסייה. הכול פתיר וכל אחד יכול לחוות הורות מגשימה ולהפוך למגדלור עבור ילדיו.

אחריות

ב"בשביל ההורות" מאמינים שאחריות היא חרות. החרות לבחור, להתנסות ולעתים גם לשלם מחיר, משחררת מכבלי הפחד ומאפשרת לצלול לעומק ולחיות חיים מלאי משמעות.

כבוד

כבוד הוא אחד מארבעת עמודי התווך של "בשביל ההורות" – התייחסות לכל אדם – הורה וילד, מתוך כבוד ובגובה העיניים, ללא התנשאות, ביטול או הקטנה, יוצרת שיתוף פעולה אמיתי ומעודדת הקשבה ונכונות לשינוי.

הקשבה

הקשבה היא אחת מארבעת עמודי התווך של "בשביל ההורות" – הקשבה פעילה לרובד הגלוי והסמוי של הורים וילדים ושאילת שאלות מבררות, המאפשרות לבן השיח להכיר את עצמו טוב יותר.

סמכות

סמכות היא אחת מארבעת עמודי התווך של "בשביל ההורות". זוהי היכולת של הורה לסמוך עלינו, ובעקבותיה, היכולת של ילד לסמוך על הוריו שינווטו את דרכו, יצרו עבורו מצע בטוח להתנסות וצמיחה ויאפשרו לו להיות עצמאי ואחראי לבחירותיו.

הכלה

הכלה היא אחת מארבעת עמודי התווך של "בשביל ההורות". היכולת והזכות להוות מיכל עבור הזולת מבלי להדוף או להכחיש את רגשותיו וקשייו, מאפשרת לצד השני להתפתח מתוך מודעות וקבלה עצמית.